O mnie

Witam na mojej stronie  i zapraszam do zapoznania się z programem działania jaki zamierzam realizować w Naszym mieście,Regionie i dla Naszej Polski.
Od pokoleń jestem mieszkańcem Rudy Śląskiej Kochłowic.Tu się urodziłem i mieszkam.Uczęszczałem do Szkoły Podstawowej nr 21.Pozostałą edukacja to szkoły techniczne przy ZUT „Zgoda” i „Florian”. Następnie Politechnika Śląska wydział elektryczny przerwany na 2 roku by zająć się biznesem. Od 1994 roku prowadzę własną działalność w branży elektryczno-metalowej w zakresie projektowania i produkcji opraw oświetleniowych.Ponieważ świat idzie z postępem a nowoczesnej wiedzy brakuje podjąłem studia w WSB Poznań wydz.zamiejscowy Chorzów na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem.   Mam 55 lat a od 25 lat jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki synów.Nadszedł czas by zrobić coś dla miejsca z którego pochodzę, mając na uwadze dobro mojej rodziny oraz wszystkich dla których Ruda Śląska jest tym najważniejszym miejscem na Ziemi.
Jestem zainteresowany rozwojem Naszego miasta i chcę mieć w jego zmianach widoczny wkład. Chciałbym aby i moi synowie zapuścili korzenie w tym miejscu i nie szukali dla siebie innego miejsca.Choć nie jest to łatwe.                                 W 2010 roku włączyłem się do budowania struktur PJN w Naszym mieście zaś w roku 2012 z inicjatywy Jarosława Gowina powstała 1godzina.pl która była ruchem oddolnym do budowy partii Polska Razem Jarosława Gowina.Z ramienia Polski Razem zostałem pełnomocnikiem powiatowym w Rudzie Śląskiej i do dnia dzisiejszego piastuję funkcję przewodniczącego koła PRZP w Rudzie Śląskiej.Na Zjeździe regionu śląskiego Polski Razem w marcu 2015 r zostałem jednogłośnie wybrany na Przewodniczącego Zarządu Regionu a po Zjeździe Krajowym, Członkiem Zarządu Krajowego i Rady Krajowej Polska Razem Zjednoczona Prawica. W wyborach samorządowych ubiegałem się o mandat do Rady Miasta z Komitetu Forum Samorządowe lecz nie uzyskałem wystarczającej liczby głosów.Od marca 2015 roku z polecenia Jarosława Gowina zająłem się tematyką górniczą i doprowadziłem do powstania oddolnej inicjatywy Komitetu Obywatelskiego Obrony Polskich Zasobów.Komitet skupia wielu ekspertów z dziedziny górnictwa ,energetyki,inżynierii zarządzania,ekologi i spraw klimatycznych, reformy ZUS i reformy Prawa.Na tej bazie w 2016 roku powstała Spółdzielnia KWK Wspólnota w której pełnię rolę przewodniczącego Rady Nadzorczej.Ponadto jestem zaangażowany w powstałe Konsorcjum o tajemniczej i nieznanej jeszcze nazwie „SmartDataLight” które jest na etapie rejestracji w Stanach Zjednoczonych ale swój rozwój technologiczny oraz przedsięwzięcie gospodarcze zamierza prowadzić na terenie Polski.

                        Patriotyzm to nie to co mówimy ale to co po nas pozostanie                                  Proszę nadal o Wasz głos w Naszej wspólnej sprawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *