Film: Promocja Rudy Śląskiej jako miasta przyjaznego dla biznesu.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego wystąpienia w sprawie przyszłości samorządów oraz reform które będą konieczne do tego aby nasze miasto mogło się bogacić jak na to faktycznie zasługuje.


Ruda Śl.tablicaW rankingu miast z którymi sąsiadujemy jesteśmy najgorsi.Na terenie miasta funkcjonuje niespełna 7300 podmiotów gospodarczych z czego nie wszystkie chociaż zarejestrowane działają na terenie Miasta.Co robi miasto dla tych przedsiębiorców. Nic !!  Jak więc ktoś ma wpaść na pomysł z innych miast w regionie czy Polsce i zawitać do Rudy Śląskiej i chcieć z Naszym miastem wiązać biznesowe perspektywy . Od węzła „Batory” do zjazdu Bielszowice Zabrze jest miejsce wzdłuż autostrady A4 by o Rudzie Śląskiej opowiedzieć przejeżdżającym. Banery i reklamy bilboardowe powinny reklamować miejsca inwestycyjne zapraszać do zapoznania się z ofertą Urzędu Miasta.Lecz co mają reklamować jak oferty brak. O środkach Unijnych i Strefie przemysłowej zapomniano a DTŚ i A4 aż prosi się by o to zabiegać  choćby tylko poprzez swe usytuowanie komunikacyjne.Nikt z Włodarzy miasta nie podchodzi do tematu profesjonalnie czyli biznesowo.Co robi Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości by promować Nasze Miasto w świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *