Jastrzębska Spółka Węglowa, ciąg dalszy.

Szanowni Górnicy i mieszkańcy Śląska. Ucieka a właściwie wymyka nam się z rąk to co było solą tej ziemi. JSW a następnie KW i KHW, ponieważ są to organizmy powiązane poprzez działania lobby, skrzętnie przygotowywany scenariusz doprowadził Polską branżę węglową na skraj upadku, a właściwie przejęcia przez obligatariuszy i pseudo akcjonariat rozproszony. Może dla zwykłego górnika to nic znacząco ważnego ale dla Premiera i rządu w osobie Ministra Skarbu, który jest zarządcą tego majątku z mocy prawa jest sprawą zasadniczą. Nie zakładam by byli to ludzie na wskroś źli ale w zaniechaniu i braku dobrej woli także leży wina! Aż ciśnie się na usta słynne twierdzenie „nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania”.
Chcę jednoznacznie oświadczyć, że jest w Polsce grupa ludzi która upomni się o to co zostanie z polskiego majątku w sposób przestępczy zagrabiona.

Szyb w błocie

 

 

 

 

W załączniku, który obnaża to działanie jasno pokazany jest mechanizm okradania Polaków oraz ciche przyzwolenie kolejnych rządów w III RP. Już brak siły i możliwości by przekonać do tego tematu przestraszonych, nieudolnych, niedouczonych i niereformowalnych parlamentarzystów zatrważa. Nasze działania jako niesformalizowany ale merytorycznie i prężnie działający Komitet Obywatelski Obrony Polskich Zasobów nie spocznie w obnażaniu i doprowadzeniu do ukarania wszystkich osób, które do tego stanu rzeczy się przyczyniły.
Jesteśmy świadomi zagrożenia, ale także na to zagrożenie przygotowani. Wiemy jak ogromny majątek jest do przejęcia, a osoby i instytucje, które są tym przejęciem zainteresowane nie ustąpią tak łatwo.Wszystkie zabiegi prawne zawiodły. Zabieganie o spotkanie z osobami decyzyjnymi do rozwiązania tego problemu nie odniosło pozytywnego skutku. Pozostała jeszcze sprawa ścigania z urzędu i zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez osoby, które z pełną świadomością się na taki stan rzeczy godzą.
W załączniku dowód na przekręt 100 lecia jeszcze niepodległej, ale już upodlonej Rzeczypospolitej Polskiej.

JSW zaniechanie to grzech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *