Wojna ,wojna i PO wojnie.

Byłym zaborcom nadal się wydaję ,                                                                       że Polska to epizod i choć za 3 lata                                                            będziemy Armiacyobchodzić100-lecie Niepodległości to jest to tylko okres przejściowy.
Niedawno Prezydent Bronisław Komorowski zapewniał,że nic nam nie grozi od strony Rosji a teraz pospiesznie kupujemy najdroższy sprzęt militarny i dozbrajamy Polską armię.

Ponieważ gospodarka światowa wyhamowała do takich obrotów,że zaczyna się wszystko sypać należało czym prędzej wywołać kryzys by uruchomić przemysł branży militarnej.Wiadomym jest zaś ,że Francja,Niemcy i USA oraz Rosja to potentaci w przemyśle zbrojeniowym.Jak ze szczepionkami tak i teraz wystraszony pacjent kupi wszystko więc płacimy.Płacimy za strach, za głupotę i za niewiedzę rządzących.Płacimy za wszystko na czym inni skrupulatnie zarabiają. Płacimy bo Nam „Polakom”jak zwykle nic się nie opłaca.Opłaca się jedynie zadłużyć obywateli na kolejne miliardy pożyczki bo po nas i potop uważa „władza” III RP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *