Plan działania w Radzie Miasta

 WIZYTOWKA_PŁOTKOWSKI kopiaSzanowni mieszkańcy Kochłowic i Bykowiny.
Zwracam się do Was o poparcie w nadchodzących wyborach samorządowych dla KWW
” Forum Samorządowe” oraz mojej skromnej osoby.
Jako rodowity Kochłowiczanin zawsze byłem związany z naszą dzielnicą.
Tu zaczynałem edukację i karierę zawodową. Jako przedsiębiorca, realizowałem się w branży produkcji oświetlenia. Z dumą mogę powiedzieć, że oświetlenie w kościele Trójcy Przenajświętszej zostało zaprojektowane przeze mnie i powstało w zakładzie w Kochłowicach przy ul. Radoszowskiej.
Udzielam się również od 6 lat w Radzie Rodziców przy ZSO nr3 im. Jana Pawła II a w jednej ze szkół jestem od 3 lat przewodniczącym Rady Szkoły.
Działalnością samorządową w mieście w związku z prowadzoną działalnością zawsze byłem zainteresowany, ponieważ wpływała na mnie osobiście.
Nie zawsze była przyjazna i dawała możliwość rozwoju wielu Rudzkim firmom a ważne by to Rudzkie firmy miały pierwszeństwo w Mieście..
Zastanawia mnie dlaczego tak mało robi się dla naszej dzielnicy oraz dlaczego zaangażowanie Radnych jest większe przed kolejnymi wyborami, by po wyborach znowu zapominać o mieszkańcach.
Nie obiecuję ,że już po miesiącu będzie lepiej ale obiecuję widoczną poprawę w Naszej dzielnicy w przeciągu 4 lat. Nie idę do wyborów aby się „ustawić” czy „wejść” w istniejący tam układ towarzyski ale zrobić coś dla Naszej dzielnicy.
Zasługujemy na więcej !

MOJE CELE W RADZIE MIASTA :

1.Rewitalizacja i uzbrajanie terenów pod inwestycje z udziałem głównie Rudzkich firm.
2.Promocja Rudy Śląskiej jako miasta przyjaznego dla biznesu i otwarta na rozwój gospodarczy firm działających w Naszym mieście.
3.Wykorzystanie położenia autostrady A4 dla promocji rozwoju regionalnego w oparciu o fundusze Unijne i stworzenie Strefy Ekonomicznej w naszej dzielnicy.
4.Dopilnowanie by Kochłowice i Bykowina nie były traktowane gorzej przy rozdziale finansów publicznych.
5.Opracowanie Interaktywnej Mapy Potrzeb w Rudzie Śląskiej gdzie dzielnicami Kochłowice i Bykowina zajmę się osobiście.
6.Reaktywacja terenów „Rugby” przy kopalni  „Śląsk”                                                                                                                                         7.Kluby dzielnicowe.

To Rudzkie firmy mają się bogacić i dać zatrudnienie mieszkańcom Rudy Śląskiej a mieszkańcy mając pracę i godne zarobki wydawać swoje pieniądze w Naszym mieście.
Tak tworzy się kapitał i bogaci Miasto a Miasto to nie tylko urzędnicy w Urzędzie,
lecz wszyscy mieszkańcy, zwłaszcza ci w zapomnianych Kochłowicach i Bykowinie.

Z wyrazami szacunku
Kazimierz Płotkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *