Polska Razem i Forum Samorządowe – podsumowanie roku.

Taśma-jabłka.jpgInformuję, że w dniu 08.12.2014 r. zostałem powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Śląskiego Polski Razem.
W dniu 20.12.2014 odbyło się spotkanie koła PRJG w Rudzie Śląskiej gdzie wybrano Zarząd Koła Polski Razem w Rudzie Śląskiej w składzie :

Kazimierz Płotkowski – Przewodniczący,
Krzysztof Grębowicz – Vice Przewodniczący,
Krzysztof Kuberer – Sekretarz,
Kamil Kowalczyk – Skarbnik
Tomasz Piechniczek – Członek zarządu,
Zygmunt Żymełka – Członek zarządu.
Kontakt do władz koła :
e-mail: rudaslaska@polskarazem.pl

Chociaż wybory samorządowe nie przebiegły pomyślnie dla KWW Forum Samorządowe Ruda Śląska nadal pozostaję członkiem Forum Samorządowego w Rudzie Śląskiej.Jestem do dyspozycji mając na uwadze wielkie zaangażowanie i troskę o miasto takich osób jak Jarosław Wieszołek, Marian Sławik, Tomasz Wróbel, Jolanta Wandziura i wielu innych. Z tymi ludźmi nawet przegrana miała smak zwycięstwa.

Pierwsza Sesja Rady Miasta

Rada Miasta 2014-18Należy pogratulować nowej Radzie Miasta oraz Prezydent Grażynie Dziedzic i czekać na zapowiadane zmiany i obietnice w Mieście. Kochłowice i Bykowina -okręg nr 4 reprezentują
Pakuza Mariusz
Dryja Władysław
Kołada Joanna
Wyciślik Jakub
Rodzoch Krzysztof
Po składzie nowej Rady widać ,że wróciły do tej sali stare obietnice.Ciekawe co zwycięży i jaki przyniesie skutek mieszkańcom. Upór jest wskazany ale połączony z brakiem pamięci przy wyborach powoduje rozczarowanie.
Kolejne 4 lata dadzą odpowiedź.