Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2014

Mieszkańcy Rudy Śląskiej wybrali radnych kadencji 2014-2018 r. Nowi Radni to nowa nadzieja na lepsze jutro Miasta.Poznamy ich działanie niebawem.Mnie nie było dane być Waszym reprezentantem ale będę uważnym obserwatorem poczynań Włodarzy miasta.Dziękuję za oddane głosy i obiecuję ,że choć było ich niewiele postaram się na nie zasłużyć działaniem na rzecz Kochłowic.Jak obiecałem mój program dla Miasta nie wyląduje w koszu razem z ulotkami wyborczymi i tego samego życzę nowo wybranym członkom Rady. Mieszkańcy zawierzyli partiom PO i PIS które uzyskały większość co nie wróży dobrze a widać to na co dzień w Parlamencie.Bądźmy jednak dobrej myśli.Wynik wyborów  Prezydenta miasta poznamy 30.11.2014 r. Grażyna Dziedzic czy Aleksandra Skowronek ?

Wybory Samorządowe

 

Wybory samorządowe 2014

Szanowni mieszkańcy Rudy Śląskiej a zwłaszcza dzielnic Kchłowice i Bykowina.Wybory dobiegły końca a rezultat jeszcze nie jest znany.Z tego miejsca chcę podziękować za każdy głos oddany na moją osobę w  tych wyborach.Niezależnie od wyniku który poznamy jak PKW upora się z problemami informatycznymi oświadczam ,że jestem do Państwa dyspozycji jako działacz Forum Samorządowego w Rudzie Śląskiej.Nasza dzielnica potrzebuje dobrych Radnych oraz działaczy społecznych którzy będą reprezentować Was przed władzami miasta.Jeden człowiek i jego nawet ważny problem może zostać zignorowany zaś głos grupy mieszkańców jest bardziej odczuwalny w rozmowach z Prezydentem Miasta.Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i zapraszam do wspólnego działania .

Kazimierz Płotkowski

Kompleks Wypoczynkowo-Sportowy”Rugby Śląsk”

Reaktywacja terenów „Rugby” przy kopalni „Śląsk.Miejsce gdzie można pograć w piłkę lub tenisa,siatkówkę czy kosza.Jest bieżnia i zaplecze do uprawiania lekkiej atletyki.Miejsce gdzie można zjeść kiełbaskę i wypić piwko słuchając koncertu ze sceny estradowej.Jest zaplecze socjalno-gastronomiczne gdzie można bez zakłócania sąsiadom spokoju zrobić imprezę rodziną czy wesele.Może kręgle,mini golf ,plac zabaw dla dzieci i ścieżka treningowa gdzie i starsi mogą poćwiczyć i sprawdzić formę.Plac zabaw dla mieszkańców z ich milusińskimi by miały się gdzie wyszaleć.Czy zwyczajne miejsce spotkań na świeżym powietrzu mieszkańców Kochłowic takim miejscem na Bykowinie może być teren po byłym basenie.Nie mnie decydować jak Was uszczęśliwić w kwestii wolnego czasu ale taki jest mój pomysł i tu czekam na wasz głos w tej sprawie

Kochłowice to też Ruda Śląska

Wieża ciśnieńDopilnuję, by Kochłowice i Bykowina nie były traktowane gorzej przy rozdziale finansów publicznych.Czy nie dziwi Was ,że inne dzielnice rozwijają się szybciej a jedyny zamęt inwestycyjny widzimy przed wyborami.Nie może być tak ,że Nasza dzielnica jest reprezentowana przez ludzi dla których jedyny interes to własne podwórko z ciepłą posadką.
Bez obaw !!! Ta strona to nie czcze gadanie.Jeżeli pozwolicie to będę mieszkańców Kochłowic i Bykowiny reprezentował z ranienia Forum Samorządowego jako wasz głos.Głos którego nie uciszy lub zastraszy żaden prezydent ani obecny ani przyszły.Nie wiąże mnie etat w Urzędzie ani układy towarzyskie które krępują swobodne działanie w imieniu mieszkańców.Za pośrednictwem Interaktywnej Mapy Potrzeb będziemy w ciągłym kontakcie i będziecie wiedzieć pierwsi co się dzieje z Nasza sprawą.

Autostrada A4 to Rudzka droga do Unii

A4 w Rudzie
Wykorzystanie położenia autostrady A4 dla promocji rozwoju regionalnego w oparciu o fundusze Unijne i stworzenie Strefy Ekonomicznej w naszej dzielnicy to priorytet ! Dogodna lokalizacja terenów przy A4 to idealne miejsce na biznes zwłaszcza ten z kapitałem zachodnim.Cóż jeszcze nam trzeba więcej.Prezydent szuka inwestorów w świecie a nie bywa na festynach miejskich bo tylko bezpośredni kontakt daje skutek. Dogodny wjazd i zjazd to podstawa sami zresztą wiecie ,że jak nie można gdzieś podjechać to jest duży problem.Ponadto ten rodzaj działalności biznesowej daje nowe miejsca pracy.Należy tylko dopilnować w umowach by w pierwszej kolejności zadbać o Naszych mieszkańców.