Proszę o lajka na Facebooku

Jeżeli interesuje cię ta tematyka a jesteś członkiem społeczności FB to polub moją stronę a będziesz na bieżąco z wpisami na tej stronie.

https://www.facebook.com/Kazimierz-P%C5%82otkowski-327532357429771

Od marca 2015 roku intensywnie działam w zakresie stworzenia grupy ekspertów jako alternatywy dla obecnego rządu oraz uzupełnienia luki programowej w nowym rządzie PiS Zjednoczona Prawica.Wszystkie osoby pracują społecznie i choć jesteśmy grupą bardzo merytoryczną skupiającą ludzi o ogromnej wiedzy i doświadczeniu nie liczymy na profity i stanowiska a jedynie na potraktowanie Nas jako dodatkowego źródła wiedzy w zakresie szeroko rozumianej gospodarki i koniecznych reform w rządzeniu krajem.Osoby do których się zwracamy często nie chcą nawet wysłuchać naszej oferty programowej obawiając się ,ze chcemy ich wykorzystać jako trampoliny politycznej.Bez obawy,nie taki nasz cel i intencja.Będąc „think tankiem” w zapleczu Zjednoczonej Prawicy uwiarygadniamy naszą dobrą wolę do tworzenia pozytywnych zmian w Naszym kraju i zmieniania go na lepszy. Polska zasługuje na zmiany w jakości rządzenia i jakości życia swoich obywateli.

Jako członek założyciel zachęcam ludzi z wiedzą do uczestnictwa w pozytywnych zmianach dla Polski – Kazimierz Płotkowski

KOMITET OBYWATELSKI w/s POLSKI

Oświadczenie Komitetu Obywatelskiego w/s górnictwa i ratowania narodowego majątku.Kto ma świadomość lub zwyczajne przeczucie powinien dołączyć do tego apelu i wymóc na władzach, osobach publicznych i mediach takie działania które spowodują bynajmniej debatę w tym ważnym temacie dla Polski.Nie domagamy się żadnych zaszczytów czy profitów ale podjęcia merytorycznej rozmowy.

Komitet Obywatelski

List otwarty do min.Grzegorza Schetyny.

Szanowny Panie Ministrze

W odpowiedzi na ostatnie doniesienia ze Stanów Zjednoczonych zwracam się o stanowcze działania aby definitywnie zakończyć kłamliwe poczynania. To nie brak wiedzy historycznej ale celowe działania które mają zdyskredytować nasz Naród.W 2030 kończy się spłata Niemiecka dla jedynych ofiar II wojny światowej którzy otrzymali zadośćuczynienie.Tym narodem są żydzi.Polska jak wiadomo naszym historykom Bronisławowi Komorowskiemu i Donaldowi Tuskowi była tylko i wyłącznie ofiarą tej wojny i jedynym krajem w którym trwała najdłużej i spowodowała największe zniszczenia. Wszystkie te działania medialne są przygotowanym scenariuszem do przerzuceniem ciężaru na nasz Naród i w konsekwencji żądanie zapłaty już określonych roszczeń żydowskich.  Dotychczasowe zachowanie Polskich władz  tylko zachęca do nasilania się tych działań.Nie chcę sugerować co należy zrobić bo działań jest wiele ale Amerykańscy żydzi muszą zakończyć te działania definitywnie.Jako obywatel tego kraju któremu na sercu leży dobro i wzrost gospodarczy Polski wyrażam chyba wolę większości i nalegam by walczyć o godność Waszą polityków i Naszą obywateli tego ograbianego z honoru kraju.

Kazimierz Płotkowski

 

List otwarty do ofiar III RP

„PAŃSTWO I JEGO OBYWATELE NIGDY NIE BĘDĄ WOLNYMI, BEZ WŁASNEGO MAJĄTKU” apel o ratowanie bogactwa narodowego.

W okresie 25 letniej transformacji naród Polski został wywłaszczony już prawie z wszystkich kluczowych firm, które obecnie świetnie funkcjonują na polskim rynku (Banki, Sieci handlowe, transport, usługi, itp.), z których bogacą się inne narodowości kosztem naszego społeczeństwa. Od 1990 do 2015 roku w Polsce zlikwidowano poprzez sterowane bankructwo prawie cały przemysł ciężki, lekki i maszynowy.

Continue reading