Nasz poseł w okr.31 Wojciech Kosiba

Nasz człowiek w okręgu 31. Znam Wojciech Kosiba i wiem,że nie zawiedzie.Zgłosił na Zjeździe Krajowym Polska Razem uchwałę w temacie ratowania górnictwa i już to daje mu mój głos a powinien wszystkich górników i ich bliskich. Inni wiele mówią On idzie do Sejmu by zmienić Śląsk.
Kto czyta hasła obecnych posłów na słupach ulicznych zastanawia się co robili przez ostatnie 8 lat, dziś mówiąc „Śląsk” powinno ich PO -kręcić.Apel do wszystkich mieszkańców województwa.NIE DAJCIE SOBĄ PO-miatać przez kolejne 4 lata.Zarząd Regionu Śląskiego Polska RazemNa zdj.pierwszy z prawej-Wojciech Kosiba lista nr 1 poz.16  GŁOSUJ !!!

http://wojciechkosiba.com.pl/

 

KOMITET OBYWATELSKI w/s POLSKI

Oświadczenie Komitetu Obywatelskiego w/s górnictwa i ratowania narodowego majątku.Kto ma świadomość lub zwyczajne przeczucie powinien dołączyć do tego apelu i wymóc na władzach, osobach publicznych i mediach takie działania które spowodują bynajmniej debatę w tym ważnym temacie dla Polski.Nie domagamy się żadnych zaszczytów czy profitów ale podjęcia merytorycznej rozmowy.

Komitet Obywatelski

Szczesniak.pl – diagnoza czarna jak węgiel

Już tyle słów powiedziano i tyle wina wypito,że ciężko byłoby strawić to co się jadło u Sowy…….Nie wiem czy warto rwać włosy ,że nikt nie chce reformy. W gwizdek już poszło tyle pary i tyle już piany nabito,że nic tylko płakać nad Polską.

Zapraszam po tak smutnym „limeryku” do treści która powinna być jakością życia.

Andrzej Szczęśniak ekspert od paliw i gazu

i co z tego jak świat się kręci do tyłu i fachowcy tylko w tym przeszkadzają.

To zaszczyt znać takich ludzi.

Krzysztof Tytko członek Polski Razem i ekspert w sprawach gospodarczych diagnozuje problem i wskazuje rozwiązanie a PO ma Plan i od 8 lat nic nie robi.Parlamentarzyści mówią ,że są za i czekają na cud bo nie ma woli politycznej by coś naprawiać.Dlaczego ? Wiadomym jest od dawna ,że czego się dotknie rząd to upadnie, ale nie należy oddawać w obce ręce polskich złóż bo utracimy nad nim kontrolę.

Krzysztof Tytko ekspert Polska Razem Śląsk w/s gospodarczych

Marek Adamczyk, prof.Arkadiusz Szymanek, Andrzej Szczęśniak, prof.Bohdan Żakiewicz ludzie dla których Polska to wartość nadrzędna.

„Zmiany w Prawie” Artur Szczęsny

Zapraszam do zapoznania się z sugestią zmian w prawie.Nie sądzę by były poparte w środowisku politycznym bo w zmianach jest propozycja aby zlikwidować tych co o tym prawie decydują ale to w końcu Ty jesteś suwerenem tych którzy mają cię reprezentować.Autor opracowania Artu Szczęsny jest Pełnomocnikiem Polski Razem Zjednoczona Prawica  w okr.32

2015 06 03 – propozycje programowe

Polska Razem daje możliwości ale od Was wyborców zależy czy ta energia zostanie odpowiednio spożytkowana.

Raport Adamczyka cz. III górnictwo i energetyka.

Kolejna odsłona rządowego zaniechania, parlamentarnej obojętności i „ciepłej wody” zmanipulowanych Polaków.

RAPORT ADAMCZYKA III – pdf

Raport Adamczyka jest już trzecim opracowaniem które diagnozuje problem i przedstawia rozwiązanie. Jedyna wada to brak woli politycznej władzy w III RP.